CZ DE
28.ledna 2020

V oblasti personálních služeb máme více než šest let zkušenosti u mezinárodní personální agentury. Vyhledávání pracovníků je v současné době naší hlavní činností, na kterou se specializujeme a ve které si dovolujeme nabízet naše služby.

 

Naší činnost vykonáváme v souladu se Zákonem 435/2004 Sb. O zaměstnanosti a na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí vydaného pod čj. 20127–42/6. Toto povolení nám umožňuje zprostředkovávat zaměstnání pro všechny druhy prací ve všech oborech podle ust. § 14 odst. 1 písm. a) a písm. c) Zákona o zaměstnanosti.

 

V oblasti služeb personálního poradenství nabízíme :

-          realizace výběrových řízení

-          vyhledávání pomocí cílené inzerce

-          výběr a zprostředkování pracovníků z vlastní databáze

-          přímé vyhledávání pracovníků

-          zajištění psychologických hodnocení kandidátů

 

Lokálně ani oborově se úzce nespecializujeme, vyhledávání a výběr pracovníků provádíme pro firmy ze všech oblastí podnikatelské činnosti. Vždy záleží na aktuálních požadavcích našich klientů, resp. požadavcích trhu práce.

 

Největší zkušenosti máme s obsazováním řídících a odborných pozic z oblasti z oblasti ekonomiky, administrativy a obchodu. Velmi dobře chápeme strategickou hodnotu jež pro Vás mají Vaši ekonomové a účetní, stejně jako výkonní a motivovaní obchodníci. Nabízíme Vám naše zkušenosti, schopnost rozpoznání talentu i důkladnost při posuzování odborné a osobnostní způsobilosti

 

Mezi další oblasti, kterým se aktivně věnujeme patří

 

-          finance

-          bankovnictví

-          doprava a logistika